Встановлення, заміна унітазу

Встановлення унітазу Дніпро

Зараз виробники виготовляють великий вибір унітазів, які відрізняються як розмірами, так і способом установки. За способом монтажу унітази поділяються на підвісні та підлогові. Підвісні кріпляться до стіни за допомогою спеціальних інсталяцій, тоді як підлогові фіксуються до підлоги.

 • Унітази з горизонтальним випуском: Монтаж здійснюється під кутом 95°. Найзручніше, коли труба проходить у стіні, але також можна використовувати гофровану трубу для під’єднання до підлоги.
 • Унітази з косим випуском: З’єднання здійснюється під кутом 45°. Такий тип унітазів був популярний у нових житлових будинках наприкінці ХХ століття.
 • Унітази з вертикальним випуском: Найпоширеніші унітази. У житлових будинках, побудованих у 50-60-х рр., використовували саме ці унітази.

Для підключення унітаза до водопроводу найчастіше застосовують:

 • Гофровану трубу: Гнучкий пластиковий елемент для з’єднання різних типів конструкцій із системою водопроводу.
 • Фанову трубу: Металопластикова або рідше чавунна труба. Використовується для зручного підключення, коли обладнання розташоване поруч із водопроводом.
 • Ексцентрик: Металопластиковий компонент різних розмірів. Використовується для з’єднання каналізаційної труби та виходу унітаза, особливо в разі невеликого зсуву обладнання.

Встановлення унітаза

Установка унітаза в новобудові, квартирі вторинного фонду або приватному будинку – це відповідальний та складний процес, який вимагає знань і досвіду. Під час монтажу враховують різні фактори, такі як тип бачка, його розташування, тип змиву, конструкція та розміри унітаза, а також тип кріплення.

Сантехніки сервісу “Домашний мастер” мають великий досвід у встановленні різних видів та моделей унітазів. Після отримання заявки майстри з’ясовують тип сантехнічного виробу, яке потрібно встановити, та місце й спосіб монтажу. На основі отриманої інформації називають ціну робіт та надають консультацію. Якщо послуга стандартна, ціну визначають згідно з прайсом. Якщо ж робота нестандартна, точна ціна визначається після огляду.

Переваги звернення до “Домашнього майстра”

 • Отримання професійної консультації та інформації про орієнтовну вартість робіт.
 • Швидкий виїзд сантехніка за вказаною адресою.
 • Цілодобова можливість подати замовлення.
 • Висока якість роботи.
 • Ввічливі, доброзичливі та кваліфіковані професіонали, які прибирають робоче місце після завершення робіт. Цены на Услуги Сантехника Днепр.

Сервіс гарантує прозорість цін та надає можливість оплати готівкою або безготівковим способом. Після завершення робіт клієнт отримує акт виконаних робіт.

Звертайтеся до “Домашнього майстра” для швидкої та надійної установки унітаза за доступною ціною.

Популярные услуги сервиса:

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх